Sorry, item "offcanvas-col1" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col2" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col3" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col4" does not exist.

Tehergépkocsi-vezető / Áruszállító

tehergépkocsi-vezető és áruszállító állás

Szombathelyi ipari mosodánkba hosszú távra tehergépkocsi-vezető / sofőr / áruszállító munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

  • Bér: havi bruttó 580.000 Ft-tól, mely kiegészülhet havi két szombati napi munkavégzéssel + napidíj
  • Bizalom bónusz
  • Helyi és helyközi bérlet juttatás
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás

Elvárások

  • Hivatásos jogosítvány - C (+ E) kategóriás
  • Digitális tachográf kártya, GKI igazolvány, emelőhátfal vizsga
  • Néhány éves vezetési tapasztalat
  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Ápolt megjelenés és jó kommunikációs készség
  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság és önálló munkavégzés

Feladatok

  • Ausztriai (ill. belföldi) áruterítés
  • Tiszta textíliák kiszállítása ügyfelekhez, szennyes beszállítása mosodánkba

Munkakörülmények

  • 7,5 tonnás és 12 tonnás emelőhátfalas teherautókkal áruszállítás a szombathelyi üzemünk és osztrák (ill. belföldi) ügyfeleink között

Munkarend, munkaidő

  • teljes munkaidő

További információk, jelentkezés:

Kérjük, küldd el nekünk e-mailen fényképes önéletrajzodat az a.villanyi@salesianer.com e-mail címre
vagy vedd fel a kapcsolatot Villányi Anitával H-CS 9-15 óra között, P 9-13 óra között a 06 1 463 7105 telefonszámon!

Örömmel állunk

rendelkezésére.

Forduljon hozzánk
bizalommal!

bizalommal!

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close