Sorry, item "offcanvas-col1" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col2" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col3" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col4" does not exist.

HU

Szőnyegmosó munkatárs

Budapest XI. kerületi (Kelenföld) ipari mosodánkba fizikai munkavégzésre munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

  • havi bruttó bér ~450.000 - 500.000 Ft
  • bruttó órabér: 1.800 Ft
  • + jólteljesítési pótlék
  • szőnyegpótlék
  • műszakpótlék
  • esetenkénti túlóra
  • bizalom bónusz
  • helyi és helyközi bérlet juttatás
  • bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • saját munkatárs, nem kölcsönzött

Feladatok

  • fizikai munkavégzés
  • szőnyegmosó gépsor teljeskörű kezelése: szőnyegek beadagolása, szőnyegek továbbítása szárítógépbe, tiszta szőnyegek helyre pakolása
  • konténerek mozgatása a mosoda területén

Munkarend, munkaidő

  • egy műszak: 6:00-14:00
  • minden második héten szombati munkavégzés 6:00-14:00

Elvárásaink

  • gyors, precíz munkavégzés
  • jó fizikum
  • csapatmunkára való képesség

További információk, jelentkezés: 06 1 463 7121, hr@salesianer.hu

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close