A mi sikerünk az Ön esélye

Aktuális álláslehetőségek a Salesianer Miettexnél

Az alábbi nyitott munkakörökbe keresünk munkatársakat:

BUDAPEST

- Gépkocsivezető, elvárások: C és E kategóriás jogosítvány, digitális tachográf kártya, GKI igazolvány, emelőgép kezelői vizsga

- Expedit / kiszállítást előkészítő mosodai munkatárs, min. érettségi, számítógépes ismeretekkel, részben fizikai munka

- Takarító, üzemi közösségi terek takarítása

- Mosodai betanított munkatárs, aki a könnyű fizikai munkától sem riad vissza

SZOMBATHELY

- Termelésvezető, műszaki végzettséggel, kitűnő német nyelv tudással

Gépkocsivezető, belföldi és külföldi áruterítés (főként Ausztria) elvárások: C és E kategóriás jogosítvány, digitális tachográf kártya, GKI igazolvány, emelőgép kezelői vizsga

- Mosodai csoportvezető, előmunkás

- Mosodai csoportvezető, számítógépes ismeretekkel

- Karbantartó, végzettség: lakatos szakiránnyal

- Karbantartó, végzettség: villanyszerelő, elektroműszerész, épületvillamossági szakiránnyal

- Fűtő-kazánmegbízott

Amennyiben valamelyik pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hr@salesianer.hu címen a betölteni kívánt munkakör és város megjelölésével.